FK Příbram

5:4

(4:2)

7. kolo, Starší dorost U19 2012/13

Sestava hosté: Malý – Klár, Begič, Halbich (46. Ksandr), Preisler – Tetour, Hrazdíra (63. Volek), Brejcha – Steinocher (76. Kulikov), Gajecký (63.Toman), Bartůněk. Trenér: Hynek.

• Branky: 6. 1:0, 13. 2:0, 24. 3:1, 42. 4:2, 78. 5:4 - 14. 2:1 Brejcha (Steinocher, Begič), 41. 3:2 Steinocher (Gajecký, Tetour), 66. 4:3 Brejcha (Steinocher, Bartůněk), 67. 4:4 Steinocher(Toman, Volek).
I přes vyrovnané síly v druhém poločase se naše devatenáctka nedokázala soupeři vyrovnat a prohrála 4:5.

Trenér Jaroslav Hynek k utkání řekl: "Příbram začala zápas lépe a z počátečního tlaku vytěžila dvě branky. My jsme dokázali vždy zareagovat a snížit. Ke konci poločasu jsme se soupeři vyrovnali i herně. Přesto jsme šli do druhé půle s dvoubrankovým mankem. Druhý poločas byl na šance zcela vyrovnaný. Dokázali jsme včas srovnat a těsně po čtvrté brance jsme sahali i po vedení. V 78. minutě se nám však nepodařil ubránit jeden soupeřův brejk a opět jsme prohrávali. Do konce utkání byla hra velice otevřená a ještě v 91. minutě mohl Kulikov vyrovnat. Mířil ale těsně nad branku soupeře.

Druhá půle byla zcela vyrovnaná, ale za aktivitu a nebezpečnost v první půli si zasloužil vyhrát soupeř.“