Dorost U19 podlehl v kvalitním utkání Doubravce

1:3

((0:1))

18. kolo, Starší dorost U19 2012/13

SK SENCO Doubravka

Sestava domácí: Hodan - Klár, Šupina, Filip, Preisler - Bartůněk, Begič, Troníček - Soukup (10´ Kulikov), Gajecký, Steinocher. Trenér: Hynek.

• Branky: 80. Begič (Klár, Bartůněk) - 7., 65., 72. Doubravka.
Dorost U19 podlehl Doubravce 1:3. V tomto utkání se bohužel zranil Jan Soukup, který musel střídat již po první desetiminutovce kvůli zlomenině nohy. Honzovi přejeme brzké uzdravení!

Trenér Jaroslav Hynek k utkání řekl: "Myslím,že jsme s ohledem na velice silnou marodku během týdne a s tím související kompletní změnu hlavně v záložní řadě, předvedli velice slušnou hru. Při první brance jsme při defenzivním rohu nastřelili soupeře a od něj se míč odrazil do branky. Do konce první půle jsme byli s převahou dominantní a vytvořili si dvě silné příležitosti a soupeře prakticky do ničeho nepustili. Začátek druhé půle jsme měli opět tlak a během 15 minut jsme mohli utkání otočit, ale Gajecký i Steinocher v silných příležitostech přestřelili. Potom přišla kvalitní desetiminutovka soupeře, kdy vstřelil dvě branky. První po rychlé akci po levém křídle a druhou krásnou střelou do pravého horního rohu po odraženém míči při rohovém kopu. V 80. minutě jsme utkání ještě oživili snížením, ale na zvrat jsme již nedosáhli. Jinak kvalitní a technické utkání potřísnilo zranění Jana Soukupa již v začátku utkání, když se srazil s brankářem hostí a má komplikovaně zlomenou nohu. Všichni na něj teď myslíme a věříme, že bude zase brzy bez komplikací v pořádku."