Dorost U17 vyhrál další turnajové utkání. Porazil Motorlet.

25. 1. 2016 | Redakce

Dorost U17 vyhrál další turnajové utkání. Porazil Motorlet.

Zimní turnaj pro starší dorostenecké kategorie je v plném proudu. Naši dorostenci kategorie U17 vyhráli už druhé utkání a v základní skupině jim patří průběžné druhé místo. Všechny výsledky jsou ke stažení ZDE.ZTM, neděle 24. 1. 2016, 12:30, Bedřichovská ul.
Dukla Praha Dukla Praha
4:2
(2:0)
MotorletMotorlet

Dukla Praha: Pakeš (46. Roub), Hamborský (55. Bell), Kysela, Šmalcl (60. Hamborský), Bell (30. Mašek) - Bannykh (46. Palivec), Bělíček (70. Bannykh), Kott (80. Bažo) - Šolaja (30. Kubů), Bažo (60. Šolaja).
Branky: 19. Bannykh (Hamborský, Bělíček), 42. Kott (Hamborský, Bažo), 49. Kubů (Bažo), 71. Šolaja (Bannykh) - 51. Bažant, 80. Tvrdík.

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "V nedělním utkání proti nám nastoupil mladší dorost U16 místo starších dorostenců U19, doplněný o tři hráče U17, protože měly týmy Motorletu souběžně hraná utkání. Proto jsme si podmínky ztížili tím, že jsme nastoupili o jednoho hráče méně. Utkání jsme chtěli odehrát bez obdržené branky a soustředit se na co nejrychlejší přechod do útoku po zisku míče a řešení rychlého protiútoku. Hlavně v prvním poločase se nám to dařilo skvěle a po dvou takových akcích jsme zaslouženě vedli. Třetí branku jsme přidali po rychle rozehrané standardní situaci. Motorlet korigoval po centru ze strany a důrazu před brankou. V 71. po presinku Bannykha získal míč Šolaja a po individuální akci a přesné koncovce nás poslal znovu do tříbrankového vedení. V poslední čtvrthodině však byl již znát náš handicap a začali nám docházet síly. Hráči soupeře byli aktivnější, pokoušeli se často o střelbu a v 80. minutě krásnou ranou z dvaceti metrů korigovali na konečných 4:2. Defenzívní cíl se nám bohužel naplnit nepodařilo a hlavně u první branky jsme situaci měli vyřešit důrazněji. Z kondičního hlediska však zápas splnil očekávání a i z pohledu ofenzívy jsme zvládli zápas velmi dobře!"
 


Fotogalerie


Partneři klubu