FANSHOP

Dorost U17 po Sokolově zvítězila i nad silným Hradcem Králové.

20. 10. 2015 | Redakce

Dorost U17  po Sokolově zvítězila i nad silným Hradcem Králové.

Proti druhému týmu soutěže jsme odehráli povedený zápas a navázali svým výkonem na předešlé utkání v Sokolově.11. kolo, sobota 17. 10. 2015, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
3:1
(2:1)
Hradec KrálovéHradec Králové

Dukla Praha: Pakeš – Hamborský (50. Lauko), Kysela, Šmalcl, Bíba – Bělíček, Štědrý, Palivec (50. Mentberger) – Brewer (50. Kott), Kubů, Šolaja (50. Janko).
Branky: 4. Štědrý (Bělíček), 24. Šmalcl (Palivec, Štědrý), 73. Kysela (Lauko).

Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "To, co nás v předchozích zápasech míjelo, se nás tentokrát příjemně dotklo. Nedáš – dostaneš, platilo dnes více v náš prospěch. V prvním poločase se šance s pravidelností střídaly na obou stranách, nám se však dařilo je proměňovat. Dvakrát jsme dohráli do gólu rohový kop a ještě měli možnost navýšit náskok z penalty. Tu jsme bohužel neproměnili a kontaktní gól vstřelil naopak Hradec. Tomu patřil i úvod druhého poločasu. Po čtyřnásobném střídání jsme však hru postupně vyrovnali a v závěru byli aktivnější. Po dalším rohovém kopu jsme přidali potřebný třetí gól, nastřelili tyč a další dobré příležitosti zůstaly nevyužité. Proti silnému soupeři jsme tak po dobrém výkonu získali velmi cenné vítězství."
 


Fotogalerie


Partneři klubu