Dorost U17 po Sokolově zvítězila i nad silným Hradcem Králové.

17.10.2015, 10:15

FK Dukla Praha

11. kolo, Česká liga dorostu U17 2015/16

FC Hradec Králové

Sestava domácí: Pakeš – Hamborský (50. Lauko), Kysela, Šmalcl, Bíba – Bělíček, Štědrý, Palivec (50. Mentberger) – Brewer (50. Kott), Kubů, Šolaja (50. Janko).

Sestava hosté:

• Branky: 4. Štědrý (Bělíček), 24. Šmalcl (Palivec, Štědrý), 73. Kysela (Lauko).
Proti druhému týmu soutěže jsme odehráli povedený zápas a navázali svým výkonem na předešlé utkání v Sokolově.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt: "To, co nás v předchozích zápasech míjelo, se nás tentokrát příjemně dotklo. Nedáš – dostaneš, platilo dnes více v náš prospěch. V prvním poločase se šance s pravidelností střídaly na obou stranách, nám se však dařilo je proměňovat. Dvakrát jsme dohráli do gólu rohový kop a ještě měli možnost navýšit náskok z penalty. Tu jsme bohužel neproměnili a kontaktní gól vstřelil naopak Hradec. Tomu patřil i úvod druhého poločasu. Po čtyřnásobném střídání jsme však hru postupně vyrovnali a v závěru byli aktivnější. Po dalším rohovém kopu jsme přidali potřebný třetí gól, nastřelili tyč a další dobré příležitosti zůstaly nevyužité. Proti silnému soupeři jsme tak po dobrém výkonu získali velmi cenné vítězství."