Domácí neporazitelnost pokračuje. Jablonec jsme rozstříleli!

5:1

(1:1)

23. kolo, Gambrinus liga 2012/13

FK Jablonec

Sestava domácí: Rada – Romera, Vorel, Božič, Vrzal – Malý (68. Podrazký), Gedeon, Borek – Hašek (75. Přeučil), Pospěch, Albiach Roger (87. Engelmann).

Sestava hosté: Špit – Kysela, Beneš, Rossi, Novák – Kopic, Vaněk, Loučka, Piták (84. Hubník), Zoubele (65. Eliáš) – Třešňák (68. Pázler).

• Branky: 36. Albiach Roger (Hašek), 53. Malý (pen.), 79. Albiach Roger, 85. Pospěch (Vrzal), 86. Pospěch – 24. Loučka. ŽK: 78. Podrazký - 58. Piták. ČK: 52. Rossi.
  • Diváci: 2193
Po výborném výkonu jsme prodloužili domácí neporazitelnost a porazili Jablonec 5:1! Severočeši vedli díky Loučkovi 1:0, poté vyrovnal Albiach, následně se prosadil Petr Malý z penalty na 2:1. Poté přidal ještě jednu branku Albiach a dvě Pospěch.

Trenér Luboš Kozel:"Mně se to bude hodnotit samozřejmě dobře. Výsledek je pro nás výborný, ale myslím, že není přesným ukazatelem průběhu utkání. My jsme zápas nezačali úplně dobře. V prvních 20 minutách jsme měli jednu šanci, ale Jablonec měl tři až čtyři. To nás podržel Filip Rada. Myslím, že náš výkon se zvedl až s tou vstřelenou brankou. Od té chvíle to bylo vyrovnanější. Druhý poločas byl sice Jablonec silnější v kombinaci, ale nám už ten styl začal trošku vyhovovat. Z těch situací, které jsme chtěli před zápasem aplikovat, jsme si vynutili penaltu, vyloučení. Pak vlastně i třetí gól, který to, myslím, definitivně rozhodl. Soupeř byl oslabený o jednoho hráče a možná mu už i docházely síly po tom náročném programu, který měl."