1:3

(0:1)

Přípravná utkání 2012/13

FC Rostov na Donu

Sestava domácí: Rada - Romera, Štetina (46. Božič), Vorel, Vrzal (82. Hanousek) - Borek (42. Ouedraogo), Kalouda (62. Malý 82. Marek)), Podrazký - Berger (62. Hašek), Pospěch, Engelmann (46. Svatonský).

• Branky: 55. Pospěch - 45. Nikolič, 59. Kalašev, 90. Sinama Pongolle.
Ani ve třetím utkání hráči Dukly na vítězství nedosáhli a prohráli 3:1 s ruským týmem FC Rostov. "Výsledkově to žádná sláva není, ale výkon nesl lepší měřítko, než předcházející utkání," uvedl trenér Luboš Kozel.

Luboš Kozel: "Tak prohráli jsme 3:1, takže s výsledkem spokojenost samozřejmě není. Ruská liga má určitě větší kvalitu než naše, ale já si myslím, že jsme prohráli zápas, který jsme měli jednoznačně vyhrát. Výkon v prvním poločase byl velmi slušný, de facto jsme šli dvakrát sami na branku, měli čtyři další šance a soupeř neměl žádnou. A místo, abychom vedli, tak jsme dostali ve 45. minutě branku do šatny. Ve druhém poločase, když už jsme se zvedli a vyrovnali, byla odpískána penalta a soupeř šel znovu do vedení. My na vyrovnání měli tři šance, ale ani jednu neproměnili a ten kalich jsme si ve třetí minutě nastavení, kdy nám soupeř dal třetí branku, vypili do dna. Takže výsledkově žádná sláva, ale výkon nesl lepší měřítko, než předcházející utkání."