8:2

(6:1)

8. kolo, Starší dorost U19 2012/13

SK Roudnice nad Labem

Sestava domácí: Malý - Klár (46. Kulikov), Begič, Urban (46. Filip), Preisler - Brejcha, Hrazdíra, Tetour (65. Vrkoč) - Bartůněk, Toman (72. Gajecký), Steinocher.

• Branky: 11. 1:0 Hrazdíra (Bartůněk, Brejcha), 21. 2:1 Brejcha, 25. 3:1 Tetour (Toman, Steinocher), 31. 4:1 Hrazdíra (Steinocher, Tetour), 33. 5:1 Toman (Tetour, Brejcha), 35. 6:1 Toman (Preisler, Brejcha), 54. 7:1 Toman (Steinocher, Brejcha), 83. 8:2 Gajecký (Hrazdíra) - 12. 1:1 Roudnice, 82. 7:2 Roudnice.
Už po prvním poločase bylo rozhodnuto. Devatenáctka sehrála své osmé utkání proti Roudnici nad Labem a jednoznačně zvítězila 8:2.

Trenér Jaroslav Hynek k utkání řekl: "Od začátku jsme šli za vítězstvím. V poločase bylo již rozhodnuto. Hráči se snažili a dařilo se jim plnit úkoly, které jsme si dali před i během utkání. Vítězství je jim odměnou."