FC Slavia Karlovy Vary

3:1

(2:1)

12. kolo, Starší dorost U19 2013/14

Sestava hosté: Němčasnký – Kulikov, Šupina, Cvrček, Bezděk – Troníček, Bezpalec (60. Volek), Farkaš – Sedláček (69. Vachoušek), Gajecký, Beneš.

• Branky: 11. Gajecký (Sedláček).
I přes slušný počet brankových příležitostí dorostenci U19 prohráli nad Karlovými Vary 1:3. "Po hloupých gólech jsme zbytečně prohráli," uvedl na závěr hodnocení trenér Kulvajt.

Trenér Tomáš Kulvajt řekl o utkání: "Hrubé individuální chyby v začátcích obou poločasů nás opět připravily o lepší výsledek. Nejprve jsme v rozehrávce „namazali“ domácím, kteří okamžitě trestali, o dvě minuty později jsme po nedůslednosti při standardní situaci inkasovali podruhé. V 11. minutě jsme sami využili trestný kop ze strany, který Gajecký hlavou usměrnil a dostal nás do zápasu. Ve zbytku poločasu jsme domácí silně přimáčkli, proti zhuštěnému bloku si vytvořili několik šancí, které však zůstaly nevyužity. Pět minut po přestávce jsme opět chybovali. Bezděk minul míč za obranu a domácí šli ze samostatného nájezdu opět do dvoubrankového vedení. Další gól nás psychicky srazil, i přesto jsme si vytvořili dvě solidní šance. Naše hra však již byla rozháraná a postrádala potřebný klid a kvalitu. S nevýrazným soupeřem jsme po hloupých gólech zbytečně prohráli."