PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

Devatenáctka ve čtvrtém kole podlehla pražské Slavii

1. 9. 2014 | Redakce

Devatenáctka ve čtvrtém kole podlehla pražské Slavii

Vítězství z třetího kola České ligy staršího dorostu proti Kolínu nedokázala devatenáctka zopakovat a i přes výsledkově vyrovnaný poločas prohrála se Slavií vysoko 2:6.4. kolo, sobota 30. 8. 2014, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
2:6
(2:2)
Slavia PrahaSlavia Praha

Dukla Praha: Steinbauer – Bohánek, Kadavý, Pešička, Hájek (57. Čermák) – Petrák (60. Kozel), Mammedov (60. Šíma), Tylšar – Polách (52´ Stýblo), Brabenec, Beneš (57. Šahini).
Slavia Praha: Grégr - Schulz, Mařík, Hovorka, Zajac - Slezák, Čapek, Čermák, Telvák (46. Skuhravý) - Vávra, Štochl (87. Lisa)
Branky: Kadavý, Brabenec.

Komentář

Přes aktivní začátek jsme inkasovali hned z první standardní situace Slavie. O vyrovnání se postaral Kadavý dělovkou z 25 m. Slavia šla znovu do vedení v 32. minutě po důrazu v pokutovém území, nám se však opět podařilo vyrovnat po pěkné akci zprava a tečované střele Brabence. Tristní úvod druhého poločasu ovlivnil zbytek zápasu. Na 2:3 jsme inkasovali po dvaceti vteřinách, o dvě minuty později jsme po obdobné akci dostali čtvrtý gól a v 59. minutě Slavia po další rychlé akci zvýšila již na rozdíl třech branek. Do rozložené obrany pak v závěru přidala šestou branku a završila své výrazné a zasloužené vítězství.

Fotogalerie


Ohlasy trenérů

Tomáš Kulvajt: "Někteří hráči neunesli pochvalu po předchozím vítězství a vydařeném výkonu proti Kolínu a nebyli schopni kvalitu zopakovat. Stejně jako úvod zápasu v Benešově i úvod druhého poločasu proti Slavii a dvě rychlé branky ovlivnili další průběh utkání, ve kterém jsme se již nedokázali psychicky zvednout a naopak znovu inkasovali. Přestože výkonnostní výkyvy k tomuto věku patří, neměli by být tak diametrální. V tomto zatím zůstáváme výrazně za očekáváním."
 

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu