Devatenáctka v úvodním přípravném utkání porazila Kolín

15.07.2014, 16:30
Nymburk

FK Dukla Praha

Přípravná utkání U19 2014/15

FK Kolín

Sestava domácí: Vávra – Bohánek (46. Stýblo), Čížek (60. Pešička), Pešička (30. Kadavý), Hájek (60. Čermák) – Kozel (46. Farkaš), Mammedov (46. Petrák), Sell (46. Šíma) – Cebotaiev (52. Polách), Brabenec (46. Šahini), Polách (30. Tylšar).

Sestava hosté:

• Branky: 73. Šíma (Farkaš, Pešička), 83. Šahini (Šíma, Farkaš) - 11. Jehlička.
Nejstarší dorostenecký tým odcestoval společně s naší juniorkou na šesti denní soustředění do Nymburka, v rámci kterého sehráli první přípravné utkání proti Kolínu, ve kterém zvítězili 2:1.

Hodnocení trenéra:

Tomáš Kulvajt: "První poločas jsme hráli pomalu v založení útoků a několika nepřesnostmi jsme nabídli kolínským šance, sami jsme naopak nedokázali při několika dobrých příležitostech překonat obětavě hrající obranu hostů. Druhý poločas jsme kombinovali mnohem rychleji, vytvořili si výraznou herní převahu a dvěma krásnými akcemi středem jsme skóre zaslouženě otočili. Na úvod přípravy jsme odehráli herně velmi slušný zápas."