Devatenáctka v domácím utkání proti Benešovu o body přišla

21.03.2015, 10:15
UMT Mikulova

FK Dukla Praha

20. kolo, Starší dorost U19 2014/15

SK Benešov

Sestava domácí: Steinbauer - Stýblo, Pešička, Kadavý (46. Kozel), Hájek - Kozel Daniel, Tylšar (58. Šahini), Petrák (80. Šíma) - Mica, Brabenec, Greš.

Sestava hosté:

• Branky: 17. Brabenec, 73. Šahini.
Ve třetím jarním utkání starší dorostenci přivítali tým z horní části tabulky, SK Benešov. "Soupeř si dle mého odváží velmi cennou výhru. Věřím, že nám tento zápas pomůže do dalších tréninků a zápasů," okomentoval zápas trenér Skuhravý.

Hodnocení trenéra:

Roman Skuhravý: "Ve třetím jarním utkání jsme na domácím hřišti přivítali SK Benešov. Do zápasu jsme šli s odhodláním favorita potrápit, ale naše produktivita nebyla taková, jakou by si vypracované šance zasloužili. Celý zápas se musel všem přítomným líbit, protože od úvodních minut se střídali útočné akce na obou stranách. Soupeř nás nutil do ztrát vysokým napadáním, my kontrovali kombinační hrou. V prvním poločase jsme se nevyvarovali riskantních ztrát a zbytečně krkolomnou až alibistickou rozehrávkou, kterou soupeř potrestal hned v páté minutě. Kluci vyrovnali nádhernou brankou Vojty Brabence. Zlepšili jsme pohyb, uklidnili se na míči a vše nasvědčovalo, že je jen otázkou času, kdy otočíme výsledek. Bohužel dvě slepené branky po našich chybách ve středu obrany umožnili soupeři odskočit do dvoubrankového vedení. Ve druhém poločase jsme hráli tak jak chceme, s nasazením, tlakem na prostor a míč, kvalitou v kombinaci, touhou a šancemi. Místy až drtivou převahu jsme bohužel přetavili jen v jednu branku a proto si soupeř odváží dle mého velice cennou výhru. Věřím, že nám tento zápas pomůže do dalších tréninků a zápasů. Dnes jsme nedostali odměnu, asi zaslouženě, protože fotbal odmění jen kvalitu po celé utkání a k té my chceme dojít."