Devatenáctka si připsala tři body v utkání s Roudnicí

3:1

(2:0)

24. kolo, Starší dorost U19 2013/14

SK Roudnice nad Labem

Sestava domácí: Steinbauer – Baran, Troníček, Cvrček, Vosátka – Bezpalec, Volek, Farkaš (62. Petrák) – Veliký, Vachoušek (62. Vávra), Beneš (62. Bezděk).

Sestava hosté: Pytloun – Kotrba, Šesták, Menčl, Froněk (1. Koráň, 40. Kympl) – Šup, Henzl, Hemr, Valta – Vokoun (88. Fary), Konečný (67. Ondrejíčka).

• Branky: 24.Vosátka (Vachoušek, Beneš), 29. Farkaš (Bezpalec, Vosátka), 69. Petrák - 74. Valta.
První dorost v sobotu hostil tým Roudnice. V utkání byl jasně lepším týmem a svědčí o tom i vstřelené tři branky. Soupeř dokázal po chybě domácích snížit na rozdíl dvou branek, a tak utkání skončilo vítězstvím 3:1.

Tomáš Kulvajt: "První tři minuty zápasu jsme byli ještě v šatně a poslední dvě minuty nejspíš již v šatně. V těchto momentech nás při šancích soupeře podržel brankář. Ve zbylých 85. minutách jsme však hráli velmi dobře, kromě třech krásných branek jsme ještě dvakrát nastřelili brankovou konstrukci a další velké šance neproměnili. Rozdíl tak mohl být mnohem výraznější. V některých pasážích hry však stále ještě nedokážeme „odpočívat“ s míčem na kopačkách a měnit rytmus hry. Laciné ztráty nás pak stojí inkasované branky."