SK Úvaly

3:1

(2:1)

Přípravná utkání U19 2013/14

Sestava hosté: Steinbauer – Bohánek (46. Baran), Troníček, Šupina (65. Bohánek), Bezděk – Farkaš (82. Šupina), Petrák, Volek – Vávra, Vachoušek (65. Beneš), Beneš (46. Veliký).

• Branky: 37. Bezděk.
Přátelské utkání odehrané v úterý proti prvnímu týmu SK Úvaly, které hrají Divizi B a po podzimu se nachází na 6. místě tabulky, skončilo pro naši devatenáctku prohrou 1:3.

"První konfrontace s dospělým fotbalem pro nás výsledkově nedopadla příznivě, s výkonem jsem však spokojen. Úvaly nás gólově předčily chytrostí a přímočarostí, kdy branky vstřelili po dvou standardních situacích a po brejku. Oproti předchozímu zápasu v Budějovicích však u nás bylo znát diametrální zlepšení v defenzivní činnosti při navazování hráčů a osobní zodpovědnosti při bránění soupeře. Ve druhém poločase jsme byli schopni kombinačně soupeře přehrát a dostat se přes kompaktní blok, limitovaly nás však nepřesnosti v předfinální fázi. Zápas jsme zvládli i kondičně, přestože jsme měli pouze dva hráče na střídání. Soupeř oproti tomu o poločase protočil téměř celou jedenáctku. Z celkového pohledu proto hodnotím zápas velice pozitivně," uvedl trenér Tomáš Kulvajt.