Devatenáctka porazila Most

4. 2. 2013 | Redakce

Devatenáctka porazila Most

Devatenáctka sehrála v sobotu utkání proti Mostu. A přes nepříznivý vývoj zápas v posledních minutách otočila na konečných 4:3.

přát., sobota 2. 2. 2013, 11:15, UMT Mikulova
MostMost

Dukla Praha: Hodan - Klár, Begič, Šupina, Preisler - Brejcha, Tetour (74. Gajecký), Hrazdíra - Bartůněk, Toman, Steinocher.
Branky: 4. 1:0 Steinocher (Toman, Brejcha), 86. 2:3 Steinocher (Gajecký, Hrazdíra), 87. 3:3 Toman (Gajecký, Steinocher), 89. Gajecký (Brejcha, Toman) - 9. 1:1 Most, 45. 1:2 Most, 77. 1:3 Most.

Trenér Jaroslav Hynek k utkání řekl: "Po dvou odvolaných utkáních soupeřů a improvizovaném vytížení všech hráčů jsme opět mohli odehrát kvalitní utkání. Utkání ukázalo tempový a technický fotbal na obě strany. V první půli jsme dělali v důležitých momentech dost nevynucených chyb v kombinaci, a tím byla hra málo urovnaná, ale přes to jsme dokázali dát brzo branku a vytvořit si další dvě dobré příležitosti, které jsme podcenili v zakončení. Soupeř nám svou kvalitou a přesností srovnal a v závěru poločasu, po nepřesnosti v naší rozehrávce, potrestal rychlým kontrem. Druhý poločas byl zcela v naši režii. Vyslali jsme na soupeře velký počet střel, ale ani jedna neměla potřebnou razanci a nebezpečné umístění. Když jsme neskórovali ani po samostatném nájezdu Gajeckého a samostatnou akci těsně před brankářem neproměnil Brejcha, vypadalo to jako utkání neproměněných šancí. Soupeř jen kontroval brejky a dlouhými míči za obranu. Při jednom z nich náš gólman špatně odhadl zpětnou rotaci dlouhého míče a útočník Mostu jej jednoduchým lobem překonal ze 30 metrů. Všechnu nepřesností jsme odčinili v posledních pěti minutách, kdy se nám podařilo utkání krásnými a přesnými akcemi otočit. Příští týden nás čeká U19 Slavie. Věřím ve větší přesnost, abychom byli tak silnému protivníkovi zdatným soupeřem."