Devatenáctka porazila Kladno

FK Dukla Praha

8. kolo, Starší dorost U19 2013/14

SK Kladno

Sestava domácí: Vávra – Kulikov, Komárek, Schindler, Bezděk – Vrkoč, Bezpalec, Farkaš (40. Petrák) – Beneš (87. Veliký), Gajecký (87. Vachoušek), Sedláček (87. Bohánek)

Sestava hosté:

• Branky: 68. Beneš (Bezděk, Vrkoč), 87. Beneš (Gajecký, Vrkoč).
Včerejší utkání na domácím hřišti skončilo vítězstvím 2:0 nad týmem Kladna. "Odehráli jsme zatím nejlepší utkání sezóny," radoval se trenér Tomáš Kulvajt.

Hodnocení trenéra:

Trenér Tomáš Kulvajt řekl o utkání: "Dnes jsme odehráli zatím nejlepší utkání sezóny, které bylo podložené obrovskou bojovností a vůlí po vítězství. Tyto faktory bývají v zápasech proti Kladnu zásadní a my jsme z tohoto pohledu zápas zvládli velice dobře. Herně jsme pak hlavně ve druhém poločase soupeře předčili, dobře jsme drželi míč a vyvarovali se jednoduchých nepřesností, které nás provázely v předchozích zápasech. Vítězství bylo jednoznačně zasloužené a jsem rád, že se nám konečně podařilo vyhrát i v domácím prostředí."