Devatenáctka porazila Kladno

29. 9. 2013 | Redakce

Devatenáctka porazila Kladno

Včerejší utkání na domácím hřišti skončilo vítězstvím 2:0 nad týmem Kladna. "Odehráli jsme zatím nejlepší utkání sezóny," radoval se trenér Tomáš Kulvajt.8. kolo, sobota 28. 9. 2013, 10:15, Přátelství
Dukla Praha Dukla Praha
2:0
(0:0)
KladnoKladno

Dukla Praha: Vávra – Kulikov, Komárek, Schindler, Bezděk – Vrkoč, Bezpalec, Farkaš (40. Petrák) – Beneš (87. Veliký), Gajecký (87. Vachoušek), Sedláček (87. Bohánek)
Branky: 68. Beneš (Bezděk, Vrkoč), 87. Beneš (Gajecký, Vrkoč).

Komentář

První poločas jsme v kombinaci ještě nebyli tak přesní, ve druhém jsme však hru zpřesnili, lépe využívali k přechodu křídelních hráčů a vytvářeli si velmi dobré šance. Hosté hrozili převážně ze standardních situací, které se nám dařilo úspěšně eliminovat. Vítězný gól vstřelil Beneš volejem po nakrátko rozehraném rohovém kopu a následném centru na zadní tyč. Pojišťovací gól pak přidal tři minuty před koncem pohotovým bodlem.

Ohlasy trenérů

Trenér Tomáš Kulvajt řekl o utkání: "Dnes jsme odehráli zatím nejlepší utkání sezóny, které bylo podložené obrovskou bojovností a vůlí po vítězství. Tyto faktory bývají v zápasech proti Kladnu zásadní a my jsme z tohoto pohledu zápas zvládli velice dobře. Herně jsme pak hlavně ve druhém poločase soupeře předčili, dobře jsme drželi míč a vyvarovali se jednoduchých nepřesností, které nás provázely v předchozích zápasech. Vítězství bylo jednoznačně zasloužené a jsem rád, že se nám konečně podařilo vyhrát i v domácím prostředí."
 

Související články

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu