FANSHOP

Devatenáctka oslavila vítězství s Kladnem

6. 5. 2013 | Redakce

Devatenáctka oslavila vítězství s Kladnem

První květnový víkend hostil nejstarší dorost tým Kladna. Po pěkném výkonu jej zdolal konečným výsledkem 4:1. Další soupeř kluky čeká už tuto středu v Berouně.24. kolo, sobota 4. 5. 2013, 10:15
Dukla Praha Dukla Praha
4:1
(2:0)
KladnoKladno

Dukla Praha: Hodan - Klár, Šupina, Ksandr, Preisler - Brejcha, Tetour, Hrazdíra - Steinocher, Gajecký, Bartůněk.
Branky: 9. Gajecký (Brejcha, Šupina), 23. Gajecký (Tetour, Bartůněk), 50. Brejcha (Bartůněk), 82. Šupina (Bartůněk) - 48. Kladno.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Hynek: "Vždy hrajeme s Kladnem pěkné a dramatické utkání. A bylo tomu tak i tentokrát. V prvním poločase jsme herně dominovali a celkově vyzněl pro nás. Vytvořili jsme si pět šancí a dali dvě branky. Soupeř hrál velice odvážně a třikrát nárazově zahrozil. Dvě branky náskoku neznamenal žádný klid a soupeř to potvrdil. Hned v úvodu druhého poločasu udělal náš brankář velkou hrubku v rozehrávce a dostali jsme kontaktní gól. Soupeře to silně zvedlo a herně se nám vyrovnal. Podařilo se nám však dát brzy o branku navíc a definitivně jsme soupeře zbavili naděje v 83. minutě čtvrtou brankou. Mezi tím se však hrál fotbal nahoru dolů se šancemi na obou stranách, kde se vyznamenali brankáři. I když na nás byla znát únava ze středeční předehrávky a to hlavně v nepřesnostech druhého poločasu, tak musím na našem týmu vypíchnout některé body: 1. zvládli jsme brzké snížení hned po půli, 2. podržel nás gólman za stavu 3:1, kdy se mohl soupeř opět dotáhnout a 3. po středeční předehrávce jsme vydrželi kontrovat a vstřelit klidový čtvrtý gól, což nás v předchozích dvou zápasech s Kladnem o vítězství vždy připravilo. Pěkné utkání s krásným koncem pro nás. Před odjezdem na zahraniční turnaj v Berlíně nás čekají ještě dva rychlé zápasy středa - sobota. Věřím,že se na ně kvalitně připravíme a s náročností, nejen fotbalového programu, se vyrovnáme skvěle."
 

Související články

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu