Devatenáctka oslavila vítězství s Kladnem

4:1

(2:0)

24. kolo, Starší dorost U19 2012/13

SK Kladno

Sestava domácí: Hodan - Klár, Šupina, Ksandr, Preisler - Brejcha, Tetour, Hrazdíra - Steinocher, Gajecký, Bartůněk.

• Branky: 9. Gajecký (Brejcha, Šupina), 23. Gajecký (Tetour, Bartůněk), 50. Brejcha (Bartůněk), 82. Šupina (Bartůněk) - 48. Kladno.
První květnový víkend hostil nejstarší dorost tým Kladna. Po pěkném výkonu jej zdolal konečným výsledkem 4:1. Další soupeř kluky čeká už tuto středu v Berouně.

Jaroslav Hynek: "Vždy hrajeme s Kladnem pěkné a dramatické utkání. A bylo tomu tak i tentokrát. V prvním poločase jsme herně dominovali a celkově vyzněl pro nás. Vytvořili jsme si pět šancí a dali dvě branky. Soupeř hrál velice odvážně a třikrát nárazově zahrozil. Dvě branky náskoku neznamenal žádný klid a soupeř to potvrdil. Hned v úvodu druhého poločasu udělal náš brankář velkou hrubku v rozehrávce a dostali jsme kontaktní gól. Soupeře to silně zvedlo a herně se nám vyrovnal. Podařilo se nám však dát brzy o branku navíc a definitivně jsme soupeře zbavili naděje v 83. minutě čtvrtou brankou. Mezi tím se však hrál fotbal nahoru dolů se šancemi na obou stranách, kde se vyznamenali brankáři. I když na nás byla znát únava ze středeční předehrávky a to hlavně v nepřesnostech druhého poločasu, tak musím na našem týmu vypíchnout některé body: 1. zvládli jsme brzké snížení hned po půli, 2. podržel nás gólman za stavu 3:1, kdy se mohl soupeř opět dotáhnout a 3. po středeční předehrávce jsme vydrželi kontrovat a vstřelit klidový čtvrtý gól, což nás v předchozích dvou zápasech s Kladnem o vítězství vždy připravilo. Pěkné utkání s krásným koncem pro nás. Před odjezdem na zahraniční turnaj v Berlíně nás čekají ještě dva rychlé zápasy středa - sobota. Věřím,že se na ně kvalitně připravíme a s náročností, nejen fotbalového programu, se vyrovnáme skvěle."