SKP České Budějovice

0:4

(0:4)

19. kolo, Starší dorost U19 2012/13

Sestava hosté: Hodan - Klár (80.Filip), Begič, Šupina, Preisler - Tetour, Hrazdíra, Troníček - Toman (69. Steinocher), Gajecký (79. Kulikov), Bartůněk. Trenér: Hynek.

• Branky: 13. Preisler (Tetour), 25. Gajecký (Troníček, Preisler), 28. Gajecký (Tetour, Bartůněk), 39. Bartůněk (Gajecký, Preisler).
Devatenáctka o Velikonoční neděli fantasticky naskočila do utkání proti SKP Č. Budejovice a porazila je vysokou výhrou 4:0.

Trenér Jaroslav Hynek: "40 minut první půle jsem odehráli parádně, ale musím se vrátit k první pětiminutovce, kde při zahájení soupeře a dlouhém míči neřešíme jednoduchost, ale složitost a tím udržíme soupeře u našeho pokutového území osmi standardkami (5 autů a 3rohy). Na jednu stranu ostrý start do utkání:), na druhou obrovské riziko = jedna šance soupeře, kterou vyřešil dobře postavený brankář. Následně jsme předvedli kvalitní hru a splnili taktický ofensivní i defensivní záměr prvního poločasu. Do druhé části hry jsme šli s cílem udržet čisté konto kontrolou míče a soupeře nepustit do brejku, což se nám až na jednou podařilo. Hráče musím pochválit a věřím, že jen tak dál:)))."