Devatenáctka: Z Karlových Varů vezeme tři body

FC Slavia Karlovy Vary

1:2

(0:2)

12. kolo, Starší dorost U19 2012/13

Sestava hosté: Hodan – Ksandr (59. Volek), Begič, Filip, Preisler – Tetour, Brejcha, Hrazdíra – Bartůněk, Toman, Steinocher (46. Buchar).

• Branky: 75. 1:2 K. Vary - 15. 0:1 Bartůněk (Toman, Ksandr), 40. 0:2 Preisler (Hrazdíra, Toman).
V sobotu nastoupil nejstarší dorost proti Karlovým Varům. V utkání, které poznamenal sníh, zvítězila devatenáctka 2:1.

Trenér Jaroslav Hynek k utkání řekl: „První poločas se hrál postupně na 5 cm sněhu a druhý se dohrával na 8 cm sněhu. V první půli jsme si i přes zhoršující se terén, vytvořili osm přesných šancí a k tomu dali dva góly. Ve druhé půli byl terén opravdu až neregulérní a hrál se spíše bojovný fotbal, i když jsme se snažili hrát kombinačně až do konce utkání. Kluci zaslouží pochvalu, jak celé utkání zvládli. Soupeř využil 90 % své brejkové aktivity, dal gól a nastřelil tyč.