3:0

(1:0)

22. kolo, Starší dorost U19 2014/15

Admira Praha

Sestava domácí: Czehowsky - Brabenec, Pešička, Kadavý, Hájek - Kozel, Tylšar (72. Petrák), Šíma (59. Mammedov) - Mica, Šahini, Greš.

• Branky: 12. Šahini (pen.), 24. Mica, 76. Mammedov.
Ve 22. kole České ligy dorostu U19 se Dukla střetla s Admirou Praha. Na hřišti Uhelných Skladů porazili svěřenci Romana Skuhravého svého soupeře rozdílem třídy 3:0. Další utkání je na programu v pátek 10. dubna od 10:15 na hřišti Kladna.

Roman Skuhravý: "Po výsledkově nevydařených zápasech jsme se poprvé představili na přírodní trávě. Měli jsme respekt před soupeřem i prvním utkáním na trávě, jelikož jsme na tomto povrchu neabsolvovali ani jeden trénink. Musím poděkovat domácím pořadatelům jak v klimatických podmínkách, které panovali minulý týden v Praze dokázali připravit hřiště. Do zápasu jsme měli jediný cíl prezentovat se hrou, která povede k výhře. Celé utkání jsme kombinační, agresivní hrou jednoznačně ovládli a zaslouženě vyhráli. První poločas byl z naší strany v kompaktnosti, zodpovědnosti, kvalitě a nasazení nejpovedenější v jarní části probíhajícího ročníku. Dobrým pohybem a ofenzivní hrou s velkým počtem hráčů, kteří se zapojovali do finální fáze jsme si vypracovali spousty šancí. Dvě z nich jsme proměnili a zaslouženě vyhráli první poločas. V poločase druhém naše hra začala být trošičku pomalejší a nepřesnější v přechodové fázi, ale po celé utkání nám fungovala obranná hra a díky ní jsme soupeře nepustili do žádné šance. Jen škoda, že jsme dali pouze tři branky, šancí jsme měli na dva zápasy. Pochvala patří celému týmu za předvedený výkon, podpořený nulou vzadu. Moc si přeji a jsem přesvědčen, že takové výkony budeme opakovat a ve zbytku sezóny uděláme radost sobě a všem dukelákům, máme jim co vracet."