PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ
    FANSHOP

Devatenáctce změna hřiště svědčí, v sobotu porazila Admiru Praha

7. 4. 2015 | Redakce

Devatenáctce změna hřiště svědčí, v sobotu porazila Admiru Praha

Ve 22. kole České ligy dorostu U19 se Dukla střetla s Admirou Praha. Na hřišti Uhelných Skladů porazili svěřenci Romana Skuhravého svého soupeře rozdílem třídy 3:0. Další utkání je na programu v pátek 10. dubna od 10:15 na hřišti Kladna.22. kolo, sobota 4. 4. 2015, 14:30, US Praha
Dukla Praha Dukla Praha
3:0
(1:0)
Admira PrahaAdmira Praha

Dukla Praha: Czehowsky - Brabenec, Pešička, Kadavý, Hájek - Kozel, Tylšar (72. Petrák), Šíma (59. Mammedov) - Mica, Šahini, Greš.
Branky: 12. Šahini (pen.), 24. Mica, 76. Mammedov.

Ohlasy trenérů

Roman Skuhravý: "Po výsledkově nevydařených zápasech jsme se poprvé představili na přírodní trávě. Měli jsme respekt před soupeřem i prvním utkáním na trávě, jelikož jsme na tomto povrchu neabsolvovali ani jeden trénink. Musím poděkovat domácím pořadatelům jak v klimatických podmínkách, které panovali minulý týden v Praze dokázali připravit hřiště. Do zápasu jsme měli jediný cíl prezentovat se hrou, která povede k výhře. Celé utkání jsme kombinační, agresivní hrou jednoznačně ovládli a zaslouženě vyhráli. První poločas byl z naší strany v kompaktnosti, zodpovědnosti, kvalitě a nasazení nejpovedenější v jarní části probíhajícího ročníku. Dobrým pohybem a ofenzivní hrou s velkým počtem hráčů, kteří se zapojovali do finální fáze jsme si vypracovali spousty šancí. Dvě z nich jsme proměnili a zaslouženě vyhráli první poločas. V poločase druhém naše hra začala být trošičku pomalejší a nepřesnější v přechodové fázi, ale po celé utkání nám fungovala obranná hra a díky ní jsme soupeře nepustili do žádné šance. Jen škoda, že jsme dali pouze tři branky, šancí jsme měli na dva zápasy. Pochvala patří celému týmu za předvedený výkon, podpořený nulou vzadu. Moc si přeji a jsem přesvědčen, že takové výkony budeme opakovat a ve zbytku sezóny uděláme radost sobě a všem dukelákům, máme jim co vracet."
 

Aktuálně z kategorie

U19: U19 porazila Žižkov

13. 9. FK Dukla Praha - FK Viktoria Žižkov 5:1 (2:0)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

U19: 5. kolo České ligy dorostu

5. 9. FK Písek U19 - FK Dukla Praha U19 2:3 (1:1)

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu