Další remíza našeho béčka, tentokrát proti diviznímu Kladnu

SK Kladno

1:1

(1:1)

Přípravné zápasy 2021/2022 B tým

1. poločas: Bičiště – Ježdík, Javorek, Stříška, Nosek – Říha, Holub, Procházka – Šátek, Šnobl, Pospíšil T.

2. poločas: Cimrman – Ježdík (77. Pospíšil L.), Javorek, Stříška, Nosek – Růžička, Holub, Říha (62. Slabý) – Šátek, Šnobl, Pospíšil T.

1. poločas: Štefan – Ludvíček, Čížek, Matoušek (33. Uhlíř), Fojt – Hudec, Křenek, Lauko (C) – Hodek, Varačka, Mládek.

2. poločas: Štefan – Ludvíček, Čížek, Křenek, Fojt – Trajhan, Hudec, Lauko (C) (60. Kočí) – Uhlíř, Varačka, Villaseca.

• Branky: 6. Šnobl – 23. Fojt.
V dalším ze série přípravných zápasů po dílčím rozvolnění remizoval v sobotu 5. 6. 2021 B-tým Dukly Praha s divizním Kladnem 1:1 na stadionu Fr. Kloze, v těsné blízkosti právě rekonstruovaného zimního stadionu. Výsledek odpovídá průběhu na hřišti, zatímco v první půli byli domácí nebezpečnějším soupeřem, vytvořili si více nebezpečných situací a po zásluze šli do vedení gólem Šnobla již v 6. minutě, dukláci pak vyrovnali ve 23. minutě, když střelcem byl agilní Fojt. Naproti tomu pak ve druhé půli byla rezerva Dukly aktivnější než soupeř, vytvořila si šest dobrých příležitostí, ale výsledkem byly "jen" dvě nastřelené tyče J. Uhlířem, a tak výsledek zůstal nerozhodný jako po prvním poločase. Zajímavostí bylo, že za Kladno nastoupili ještě nedávní hráči dorostu Dukly, v brance D. Bičistě a v útoku J. Šátek. Nutno dodat, že potvrdili svoji kvalitu a doufáme, že pro kladenské budou přínosem. V týmu Dukly nastoupil poprvé J. Trajhan.