Čtyři góly ve druhém poločase rozhodly o výhře v České Lípě a postupu v Ondrášovka Cupu

24.07.2010,

Arsenal Česká Lípa

1:4

(1:0)

1. kolo, Ondrášovka Cup 2010/11

Sestava domácí: Meier – Holeček (68. Finklár), Štálík, Parys, Silný, Hottek, Mičkal, Řehák, Vrabec, Beran, Zeman (77. Věchet).

Sestava hosté: Rada – Hašek, Kučera, Vorel, Mičic – Radosta, Malý, Hanousek – Nečas (64. Svatonský), Chigou (71. Vrána), Berger (85. Přeučil).

• Branky: 33. Hottek – 51. Chigou z pen., 63. Hašek, 81. Vrána, 82. Malý. Rozhodčí: Jech - Košec, Urban. ŽK: Parys, Hottek, Mičkal, Meier – Chigou.
  • Diváci: 480
Hráči i fanoušci Dukly se mohou těšit na 2. kolo Ondrášovka Cupu! V 1. kole vyhrálo mužstvo z Julisky na hřišti České Lípy 4:1. Nyní se střetne se Spartakem Sezimovo Ústí.

Luboš Kozel (trenér Dukly): „První poločas jsme nehráli podle představ. Sice jsme si hned na začátku vytvořili gólovou šanci, kdy hlavičkoval Chigou. Ale postupem času nám začal chybět pohyb, hodně dlouho nám trvala rozehrávka odzadu. Soupeř byl zalezlý na vlastní polovině a bránil v deseti lidech, tak nám to dělalo problém. Myslím, že v poločase jsme mužstvo trochu uklidnili a zvýšenou aktivitou jsme si hned na začátku druhého poločasu vynutili tlak. Jeho vyústěním byla penalta. A druhý gól, který jsme vstřelili po rozehrané standardní situaci, nás uklidnil definitivně. Postupem času se naše převaha stupňovala a na konci už jsme dominovali. S výsledkem a s postupem panuje spokojenost. S výkonem pouze ve druhém poločase, protože jsme si zápas udělali zbytečně těžší.“