Čtyři góly a Dukla slaví postup v Ondrášovka Cupu

TJ Sokol Tasovice

3. kolo, Pohár České pošty 2011/12

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Trmal - Čerstvý, Kirschner (60. Šuráň), Lašák, Helebrant, Doležal (66. Mašek), Pechal, Horáček, Dítě M. (80. Macháček), Paul, Vyžrálek.

Sestava hosté: Kučera – Hašek, Mikula, Švejdík, Pospíšil – Přeučil (15. Podrazký), Šiml, Hanousek – Svatonský (59. Nečas), Jirouš (33. Markovič), Pázler.

• Branky: 17. Jirouš, 18. Podrazký, 50. Svatonský, 69. Mikula. ŽK: Kirschner, Vyžrálek, Pechal. Rozhodčí: Jílek – Večeřa, Urban.
Mezi šestnáct nejlepších týmů postoupili v Ondrášovka Cupu fotbalisté Dukly. Na hřišti divizních Tasovic zvítězili jednoznačně 4:0 a mohou se těšit na 4. kolo.

Hodnocení trenéra:

Luboš Kozel (trenér Dukly): „Cíl jsme splnili, s výsledkem můžeme být spokojení. Kaňku na našem výkonu tvoří chyba, které jsme se dopustili hned v úvodu, kdy jsme soupeři nabídli šanci na gól. S dalším průběhem zápasu jsem spokojen. Stín na utkání však vrhá zranění dvou hráčů, kteří museli střídat v prvním poločase. Zvláště s Martinem Jiroušem to nevypadá dobře, více informací budeme vědět zítra.“