PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý
    FANSHOP

Čtvrté přípravné utkání skončilo pro Kunice vítězstvím

1. 2. 2014 | Redakce

Čtvrté přípravné utkání skončilo pro Kunice vítězstvím

V pátek 31. ledna zajížděl tým Kunic do Heřmanic, kde na něj čekal tým Roudnice nad Labem. Po zvládnutém prvním poločase, který svěřenci Jaroslava Peřiny vyhráli 2:1, padla ve druhé půli na každé straně jedna branka, a tak se oba třetiligové týmy rozešly v poměru 3:2 pro naši farmu.prat., pátek 31. 1. 2014, 13:00
Roudnice n. Labem Roudnice n. Labem
2:3
(1:2)
KuniceKunice

Kunice: Štěpánek - Ilko, Kucalas (60. Kordiak), Hrazdíra, Preisler - Farkaš, Micka, Tenkl - Kotlík, Král (2. Zaal), Svoboda.
Branky: Tenkl, Ilko, Micka.

Ohlasy trenérů

"V prvním poločase bylo utkání vyrovnané s minimem zakončení. My jsme ze čtyř střel dokázali vytěžit dvě branky Tenkem a Ilkem. Soupeř sníšil po několikrát tečované střele, která zapadla za tyč Štěpánkovi branky. Přesto si myslím, že naše hra dozadu byla slušná, snažili jsme se pracovat s otevřeným prostorem, využít rychlého přechodu do protiútoku, aby jsme soupeře překvapili. To se nám dařilo a důsledkem toho byli právě ty dvě branky. Ve druhém poločase soupeř postavil slabší sestavu. Byli jsme malinko dominantnější na míči, přesto soupeř hrozil z kvalitních protiútoků. Pak jsme dokázali krásnou střelou Micky z 25 m navýšit na 3:1, ale po individuální chybě soupeř snížil na 3:2. V utkání jsem byl spokojený především s tím, že jsme po třech utkáních neinkasovali branku ze standardní situace, kluci se na to poměrně dost soustředili, a že jsme byli maximálně produktuvní, protože vstřelit z 10 střel 3 branky je dobré," zhodnotil utkání trenér Jaroslav Peřina.
 


Fotogalerie


Partneři klubu