Chrudim přerušila vítěznou sérii staršího dorostu U19

MFK Chrudim

3:1

(1:1)

14. kolo, Starší dorost U19 2014/15

Sestava hosté: Steinbauer - Stýblo, Kadavý, Cvrček, Schindler - Petrák, Kozel (85. Sell), Bezpalec - Beneš (69. Polách), Šahini (46. Brabenec), Bezdička.

• Branky: 9. Bezdička.
Po pěti vítězných kolech v řadě devatenáctka nebodovala. Na hřišti týmu AFK Chrudim prohrála poměrem 1:3. Autor jediné branky Dukly byl David Bezdička.

Roman Skuhravý: "Žádný strom neroste do nebe, bohužel ani naše série. Ve vší úctě a pokoře k jakémukoliv soupeři dnes jsme se porazili sami. O to víc to mrzí, ale i to fotbal přináší. Od začátku utkání jsme dominovali na míči, bohužel celý zápas jsme byli zbrklí a nepřesní ve finální fázi. Po chybě soupeře v deváté minutě dostal naše mužstvo zaslouženě do vedení Bezdička, kdy vystihl rozehrávku soupeře a bezpečně zakončil ke vzdálenější tyči. Od té doby to byl souboj s ofsajdovou hranou a přesností řešení. Soupeř se nedostával k ohrožení naší branky. Jak to většinou bývá, tak jsme se nevyvarovali zbytečných faulů, kolem pokutového území a soupeř zahrozil tyčí z trestného kopu. Toto varování nám nestačilo a soupeř následnou standardku využil po našem neuvěřitelném zaváhání a srovnal stav utkání. Druhý poločas začal našima třemi stoprocentníma šancemi, které jsme lehkovážně neproměnili. Naše je hra byla velice solidní na šedesáti metrech od naší branky, ale ve finální fázi jsme stále velice nepřesní a soupeř dokázal vytěžit z minima maximum. Dnešní fotbal se rozhoduje v šestnáctkách a protože tam jsme dnešní zápas nezvládli přišla prohra, i když velice krutá. Zajímavostí zápasu bylo, že celé utkání odehrál za soupeře hráč Bureš, který vůbec nefiguroval v zápise o utkání. Závěrem chci otevřít otázku pro naše hráče, za celou svou kariéru jsem se nesetkal s čím se naše mužstvo potýká celou dobu co jsem u týmu, daleko větší přesnost a kvalita na obranné polovině než v útočné fázi, kde jsme daleko zbrklejší a netrpělivější. Stále se učíme, všichni a jsem přesvědčen, že naše mužstvo jedna prohra nezlomí a znovu se vrátíme na vítěznou vlnu."