Červená karta ovlivnila celý zápas. Body z Plzně nevezeme

FC Viktoria Plzeň

4:0

(1:0)

20. kolo, Gambrinus liga 2012/13

Sestava domácí: Kozáčik – Rajtoral, Procházka, Čišovský, Limberský – Horváth, Darida (89. Končal) – Ďuriš (87. Zeman), Bakoš (68. Adamov), Kovařík – Tecl

Sestava hosté: Rada – Romera, Vorel, Štetina, Vrzal – Kalouda (68. Božič), Gedeon, Borek – Berger (46. Přeučil), Hašek, Pospěch (78. Marek)

• Rozhodčí: Drábek – Košec, Kovařík. Branky: 15. Bakoš (Ďuriš), 62. Čišovský (Horváth), 86. Kovařík (Darida), 88. Adamov (Tecl) ŽK: 6. Procházka (PLZ), 49. Bakoš (PLZ), 90. Rajtoral (PLZ). ČK: 1. Vorel (DUK)
  • Diváci: 8754
V Plzni jsme nakonec prohráli 0:4. Zápas ovlivnila velice přísná červená karta pro Jana Vorla, kterou našemu obránci udělil rozhodčí Drábek už ve 20. vteřině utkání. Plzeň tak využila "přesilovou hru" trvající 90 minut.

Luboš Kozel: "Myslím si, že soupeř byl už od první minuty lepší a zaslouženě vyhrál. Samotné vyloučení bylo přísné a ovlivnilo celý zápas, protože hrát proti Plzni v jedenácti je těžké a co teprve v deseti. Takže od té chvíle záleželo jen na tom, jak vydržíme se silami a udržíme nějaký příznivý stav."