Bezbranková remíza s Krasnodarem

FK Krasnodar

Přípravná utkání 2016/17

FK Dukla Praha

Sestava domácí: Sinicyn – Bystrov (60. Torbinskij), Tatajev (73. Gazinskij), Granqvist (46. Strandberg), Paradin (60. Ari) – Vorobjov (60. Kalešin), Morgunov (60. Petrov), Kaboré, Eboue (67. Achmedov), Laborde (67. Joãozinho) – Wanderson (67. Smolov).

Sestava hosté: Hroššo – Kušnír (61. Preisler), Šimůnek, Štetina, Podaný (61. Miloševič) - Čajič, Hanousek, Považanec (80. Kovaľ) - Jeslínek (61. Tetour), Néstor (71. Vlček), Olayinka (46. Beauguel).

• ŽK: 37. Wanderson – 47. Šimůnek.
V úvodním měření sil na rakouském soustředění se proti ruskému Krasnodaru urodila bezbranková remíza. Do utkání zasáhla i trojice Jeslínek, Podaný, Kušnír, která se do tréninkového procesu zapojila v minulých dnech.

Hodnocení trenéra:

Jaroslav Šilhavý: "Hned první zápas tady na soustředění byl velmi kvalitní. Soupeř byl opravdu silný. Ačkoliv branky dnes nepadly, tak šance byly na obou stranách. První poločas byl velmi dobrý, měl slušné tempo, nasazení i potřebnou kvalitu. Ve druhém poločase oba celky prostřídali sestavu a trochu se tím utkání rozbilo, Soupeř nás ke konci trochu přitlačil, nicméně jsme to zvládli a myslím si, že tento výsledkem je pro nás takovým povzbuzením do dalších zápasů a práce. Věřím, že i další dvě utkání budou neméně kvalitní jako toto."