B-tým zvítězil přesvědčivě v Pardubicích

17. kolo, B-tým 2021/2022 - ČFL skupina B

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Hrnčíř – Formáček, Řehák, Jeřábek (K), Stýblo – Vít, Šimek (36. Hajník) , Rayan – Mareš (58. Řezníček), Štichauer, Vítek

Sestava hosté:

Štefan – Ruml (46. Ludvíček), Kozojed, Březina (K), Mládek – Hudec, Uhlíř, Villaseca – Hodek, Varačka (88. Zárybnický), Lehký (86. Křenek)

• Branky: 31. a 62.Varačka, 84. Hodek ŽK: bez karet, ČK: , Rozhodčí: Vokoun - Vnuk, Kotalík.
Ve druhém jarním mistrovském zápase 17. kola ČFL, sk. B vyjížděla rezerva B-týmu Dukly na UMT v Ohrazenicích, kde hraje své mistrovské zápasy béčko FK Pardubice B. Za relativně příjemného předjarního počasí měla Dukla v prvním poločase mírnou převahu a vytvořila si i více brankových příležitostí než soupeř a po zásluze se dostala do vedení po půlhodině hry.