B-tým: Po obratu ve druhé půli vezeme cenné tři body z Chlumce nad Cidlinou

5. kolo, B-tým 2021/2022 - ČFL skupina B

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Petr – Finěk, Kopáč (86. Koubek), Jarkovský (46. Labík J.), Žahourek – Krčál, Samko – Mahr, Lukič (60. Havlena), Labík T. – Bastin.

Sestava hosté:

Štefan – Ludvíček, Matoušek, Kovernikov, Mládek – Hudec (60. Villaseca), Uhlíř, Kott – Hrubeš (60. Varačka), Hodek (86. Březina), Adediran Quadri (90. Kozojed).

• Branky: 51. Labík – 74. Adediran, 75. Uhlíř. ŽK: Samko, Petr – Kovernikov, Mládek, Adediran.
Naše rezerva vybojovala v 6. kole ČFL cenné tři body na půdě favorizovaného Chlumce nad Cidlinou. V utkání jsme nedali penaltu a jako první inkasovali, přesto jsme skóre zápasu dokázali otočit a zapsali důležité vítězství.

Hodnocení trenéra:

Aleš Majer (Dukla Praha): „Myslím si, že jsme dnešní zápas odehráli velmi dobře, škoda, že jsme už v prvním poločase nešli do vedení, kdy jsme si z naší dobré hry vytvořili několik dobrých příležitostí včetně pokutového kopu, který jsme neproměnili. Na začátku druhého poločasu jsme pokračovali v dobré hře, ale domácí nám to narušili vedoucí brankou po rohovém kopu, což byla asi třetí střela v utkání, pak jsme asi deset minut nehráli dobře, ale pak jsme se vrátili k dobrému výkonu a vlastně pak během jedné minuty zápas otočili. Myslím si, že dnešní vítězství, i když je těsné a prohrávali jsme, tak je zasloužené, protože jsme utkání odehráli velmi dobře a zaslouženě máme tři body.“