PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok
    FANSHOP

A tým žen remizoval s Hradcem Králové

29. 10. 2017 | Redakce

A tým žen remizoval s Hradcem Králové

Další důležité utkání čekalo naše fotbalistky v sobotu dopoledne. Po výsledku 2:2 braly oba celky po bodu a situace na spodku tabulky je tak nadále velmi vyrovnaná.10. kolo, sobota 28. 10. 2017, 10:30, SK Prosek
Dukla Praha Dukla Praha
2:2
(1:2)
Hradec KrálovéHradec Králové

Dukla Praha: Dolejšová – Adámková, Hajnová, Beránková, Rzycká – Houbová (82. Hrobská), Dvorská, Kozlíková, Zemjánková, Šturmová (82. Pakostová) – Soukupová (57. Rychtarová, 88. Lupačová)
Hradec Králové: Pospíšilová – Hýlová, Novotná, Svobodová, Miklová, Plzáková, Danihelková, Antalíková (83. Vítková), Mikysková, Červeňáková, Chocholoušová (68. Valentová)
Branky: Rozhodčí: Kovářová - Chlastáková, Holakovská
Diváci: 20

Komentář

V domácím celku nastoupila na netradičním postu stopera Beránková, která tak oprášila vzpomínky na mládí. V úvodu šance přicházely zejména na straně hradeckých fotbalistek. V osmé minutě ještě velkou příležitost Plzákové dokázala Dolejšová chytit, ale o čtyři minuty později už hosté vedli. Danihelková centrem všechny zaskočila a o tyč dostala míč do branky. V 19. minutě to bylo zásluhou Plzákové už 2:0 pro Hradec a bohužel nic nenasvědčovalo tomu, že dnes domácí hráčky uloví nějaké body. Přesto se o chvíli později dokázala Dukla vrátit do zápasu. Rohový kop nedokázaly Východočešky odvrátit a Šturmová dotlačila míč za čáru. V závěru poločasu mohlo být několikrát vyrovnáno. Nejprve propásla šanci Houbová, kdy nedokázala překonat Pospíšilovou po tom, co obrala o míč Červeňákovou. A ani dorážka Soukupové brankou neskončila. Do třetice mohlo být vyrovnáno zásluhou Šturmové, ale její střela skončila na tyči.

Druhý poločas začal vyrovnávací brankou Dukly. Červeňáková odkopla míč do Soukupové, od níž se odrazil přímo do běhu Houbové. Ta s klidem nabídnutou příležitost proměnila a začínalo se od nuly. V tuto chvíli byla na koni jasně Dukla, ale i přes herní převahu v druhém poločase už si domácí fotbalistky žádnou vážnější šanci nevytvořily a kýženou třetí branku nepřidaly. Příští kolo hrají naše ženy neméně důležitý zápas v Brně.

 

Související články

Tabulka

P Tým Tým Z S B
4. FC Slovan Liberec 4 4:10 6
5. FK Dukla Praha 4 6:14 4
6. FK Pardubice 4 10:10 4
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu