U17 veze z Olomouce bod za bezbrankovou remízu

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Medenica - Matěj Pokorný, Štěpán, Srba, Muller (Krameš) - Ungerman, Nečas - Mára, Bošek (Maneval), Kulhavý (Sobota/Svojsík) - Skalník (Tomas Pokorný)

V zápase velmi dobré úrovně bylo na obou stranách několik neproměněných šancí, a tak se oba soupeři rozešli bez branek.

Hodnocení trenéra:

Komentář trenéra Martina Babači:

Na Hanou jsme odjeli dobře připraveni a nastaveni. Na hřišti bylo vidět, jak moc chce celý tým vyhrát.

Sigma byla opticky aktivnějším aktérem zápasu, rovněž se jí podařilo opanovat statistiku držení míče, avšak ve vyložených šancích jsme se podělili rovnoměrně, čemuž odpovídá i celkový výsledek.

Jsem rád, že je do konce ještě 5 kol, máme tak v tréninku dostatek prostoru pro zkvalitnění variability při zakládání útoku. To je jasný plán, jak více skórovat.

Nejlepší hráči podle týmového hlasování:

Srba, Nečas, Štěpán