WU18: Vysoké vítězství proti Teplicím

1. 11. 2022 | Redakce

WU18: Vysoké vítězství proti Teplicím

Vítězství proti posledním Teplicím řídila Kanzelsbergerová, která vstřelila hattrick.9. kolo, neděle 30. 10. 2022, 16:00, Juliska
Dukla Praha Dukla Praha
6:0
(4:0)
TepliceTeplice

Dukla Praha:

Skoblíková - Bednářová D., Douderová, Posledníková (65. Jankovská), Blechová - Pelíšková (55. Ostrá), Kubátová, Köhlerová - Kanzelsbergerová, Filipová (55. Mocová), Mlýnek (76. Voloshyn) 

Teplice:

Sklenářová - Sluková (70. Tomášová), Černá, Kratochvílová, Henychová, Kadlečková, Saláková (46. Málková), Vyčichlová, Dvořáková (60. Bielyová), Čápová, Sedláková

Branky: 1., 41., 46. Kanzelsbergerová, 17. Blechová, 30. Kubátová, 50. Mlýnek
Rozhodčí: Hrušková - Holakovská, Machová
Diváci: 38

Komentář

Dukla vstoupila do utkání výborně, protože již ve 30. vteřině se prosadila Kanzelsbergerová. Další šance měla Köhlerová a Filipová, ale obě střely mířily mimo tři tyče. V 15. minutě se prosadila po rohu Blechová a ve 30. minutě se trefila Kubátová. Do poločasu padla ještě branka, když se ve 41. minutě trefila opět Kanzelsbergerová.

Druhý poločas začala Dukla zase výborně, když ve 46. minutě uzavřela hattrick Kanzelsbergerová. Hned o 4 minuty později se prosadila Mlýnek, když ji nádherným míčem za obranu vyslala do úniku Pelíšková. Ještě jednu velkou šanci měla Köhlerová, ale její střela skončila na tyči a tak zápas skončil výsledkem 6:0.  

Ohlasy trenérů

Lukáš Smrčka, trenér: "Dnes nám velmi pomohla brzká branka, která nás uklidnila. Poté jsme po většinu utkání měli herní převahu a soupeře za celý zápas nepustili do větší šance a na druhou stranu my proměnili skoro každou naši šanci. Smolným okamžikem utkání bylo zranění Terky Posledníkové, ale věřím, že brzy bude v pořádku." 

 


Fotogalerie


Partneři klubu