Z nejdelšího venkovního výjezdu do Varnsdorfu jsme se vrátili s výhrou

10.09.2022, 10:00
UMT Moravská

FK Varnsdorf

(0 : 4)

4. kolo, U15 - starší žáci A 2022/2023

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Jakoubek, Přibyl (Kolář), Vejrostek, Netík, Mach, Švihlík, Dos Santos Galeno, Průša (50. Scholz), Lemonfa (33. Stára), Löbl, Liška (53. Rudinský)

Sestava hosté:

Hladík – Habrych, Slabý, Kuntoš, Mellion (53. Drašnar) – Sixta (41. Ford), Novák, Tvrdý, – Čurda, Zavadil, Weiss (41. Kindl)

• Branky: 6. Slabý, 15. Tvrdý, 17., 35. Čurda, 45. Kuntoš, 58. Ford, 65. Kuntoš, 70., 75. Kindl, 78. Habrych, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V sobotu jsem vycestovali za nejvzdálenějším týmem Prahy, kde jsme museli bohužel utkání sehrát na umělé trávě

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Do zápasu jsme vstoupili aktivně a svoji aktivitu jsme potvrdili brankou vstřelenou již v páté minutě. Bohužel naši aktivitu jsme nedokázali udržet po celou dobu hry a kdybychom hráli se silnějším soupeřem, taky by tyto naše výpadky určitě potrestal vstřelenou brankou. Nicméně se nám v zápase kombinačně dařilo a vypracovali jsme si spoustu brankových příležitostí, které jsme využili. V zápase byly vidět i povedené individuální výkony, ale i výkon týmový. Ovšem zápas samotný nám rozkryl další témata, na kterých bude potřeba zapracovat.“