Z nejdelšího venkovního výjezdu do Varnsdorfu jsme se vrátili s výhrou

12. 9. 2022 | Pavel Papež

Z nejdelšího venkovního výjezdu do Varnsdorfu jsme se vrátili s výhrou

V sobotu jsem vycestovali za nejvzdálenějším týmem Prahy, kde jsme museli bohužel utkání sehrát na umělé trávě4. kolo, sobota 10. 9. 2022, 10:00, UMT Moravská
Varnsdorf Varnsdorf
0:10
(0 : 4)
Dukla PrahaDukla Praha

Varnsdorf:

Jakoubek, Přibyl (Kolář), Vejrostek, Netík, Mach, Švihlík, Dos Santos Galeno, Průša (50. Scholz), Lemonfa (33. Stára), Löbl, Liška (53. Rudinský)

Dukla Praha:

Hladík – Habrych, Slabý, Kuntoš, Mellion (53. Drašnar) – Sixta (41. Ford), Novák, Tvrdý, – Čurda, Zavadil, Weiss (41. Kindl)

Branky: 6. Slabý, 15. Tvrdý, 17., 35. Čurda, 45. Kuntoš, 58. Ford, 65. Kuntoš, 70., 75. Kindl, 78. Habrych, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .

Komentář

Utkání očima hráčů Jana Drašnara a Petra Kindla: První poločas jsme začali aktivně, ale během poločasu se naše aktivita snižovala. První gól padl po rozehraném rohu od Matyho, který našel ve vápně dobře postaveného Ivana. K třetímu gólu jsme se dostali krásnou kombinací až na levé křídlo, kde to vzal Čurdis na sebe a vstřelil krásný gól. Do konce poločasu padl ještě jeden gól od Čurdise, takže poločas skončil 4:0. Ve druhém poločase jsme vybojovali roh a Patrik krásně trefil balon hlavou a dává gól. O chvilku později jsme vybojovali druhý roh a Taylor taky krásně trefil hlavou. Potom jsme dobře kombinovali, ale nedařilo se nám zakončit, následně vzal Patrik míč na půlce hřiště a obešel asi 4 hráče a zakončil svůj únik brankou. Po povedené kombinaci Drašny utekl obránci a odcentroval míč a Petr zamířil hlavou přesně. a dostal jsem přihrávku zakončil a šanci jsem proměnil potom padl ještě jeden Poslední gól padl z centru, kdy míč letěl do brány, ale stihl ho tečovat ještě Tobiáš Habrych. Zápas nakonec skončil skórem 0:10 v náš prospěch.

Ohlasy trenérů

 Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Do zápasu jsme vstoupili aktivně a svoji aktivitu jsme potvrdili brankou vstřelenou již v páté minutě. Bohužel naši aktivitu jsme nedokázali udržet po celou dobu hry a kdybychom hráli se silnějším soupeřem, taky by tyto naše výpadky určitě potrestal vstřelenou brankou. Nicméně se nám v zápase kombinačně dařilo a vypracovali jsme si spoustu brankových příležitostí, které jsme využili. V zápase byly vidět i povedené individuální výkony, ale i výkon týmový. Ovšem zápas samotný nám rozkryl další témata, na kterých bude potřeba zapracovat.“

 


Fotogalerie


Partneři klubu