Vítězství proti České Lípě se zrodilo až v závěru

12. kolo, U15 - starší žáci A 2022/2023

Arsenal Česká Lípa

Sestava domácí:

Hladík – Čurda, Novák, Kuntoš, Syneček (41. Zavadil) – Tvrdý, Slabý, Sixta (62. Herálecký) – Drašnar, Ford, Hovadík (41. Kindl)

Sestava hosté:

Procházka - Bureš, Doňar, Paulus, Jantač (78. Bednář), Bilko, Eder, Lexa, Antoš, Bartoš (78. Sláma), Vrána

• Branky: 78. Tvrdý, 80. Slabý ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Utkání s nováčkem soutěže bylo napínavé až do konce.

Hodnocení trenéra:

TrenérPavel Papež po zápase řekl: „Utkání s nováčkem soutěže bylo napínavé až do konce. Hosté byli fyzicky silnější, dobře organizování, a hlavně nebezpeční v rychlém protiútoku. První poločas byl vyrovnaný se spoustou soubojů, které vyhovovali Lípě. I přesto jsme se dostali do slibných příležitosti, ale slabá koncovka nebo výborně chytající brankář nás do vedení nepustil. Ve druhém poločase už tomu bylo jinak. Měli jsme více míč v držení a dostávali jsme si více za obranu soupeře, ale stále pořád ne a ne se dostat včas do přesné koncovky. Při snaze utkání rozhodnout se pro soupeře otvírala vrátka na rychlé útoky. Při jednom takovém jsme se štěstím vykopávali míč z prázdné branky. Síla a snaha uspět se vyplatila v závěru utkání, kdy jsme skórovali v závěru zápasu v rozmezí dvou minut. Radost kluků byla obrovská, že konečně míč skončil v brance.“