V otevřeném utkání jsme nakonec se Zlínem remizovali 3:3

4. kolo, U19 - starší dorost A 2022/2023

FC Fastav Zlín

Sestava domácí:

Gothard – Krejčí, Kocman, Škoch, Zapletal (63. Šimon) – Bačinský, Kulhavý, Atsuta (60. Čížek) – Uher (60. Vais), Bohatý (46. Magdi), Mikeš (77. Šelicha)

Sestava hosté:

• Branky: 10. Bohatý, 38. Bačinský, 55. Kocman – 5. Polášek, 12. Branecký, 74. Hamalčík, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V prvním poločasu jsme dvakrát dotahovali po brankách Zlína, v tom druhém jsme i přes vedení nedotáhli „přesilovku“ do vítězného konce.

Hodnocení trenéra:

Pozápasové hodnocení trenéra Tomáše Kulvajta:

"Vstup do utkání se nám tentokrát povedl, bohužel jsme nedokázali skórovat a otevřít si zápas brankou. Paradoxně jsme pak inkasovali ve chvíli, kdy byl náš hráč mimo hřiště. Brzy jsme dokázali vyrovnat, ale prakticky z rozehrávky znovu inkasovali. Kluci však ukázali vůli a dokázali do poločasu vyrovnat a po přestávce se dostat dokonce do vedení. O to více mrzí, že jsme nedokázali i s početní převahou zápas dotáhnout do vítězného konce, když jsme i za vyrovnaného stavu měli dvě skvělé možnosti. Je ale třeba také ocenit otevřenou hru zlínských, kteří přispěli ke kvalitě velmi ofenzivního utkání, které muselo bavit."