Po divokém prvním poločasu vezeme z Příbrami první tři body

19.08.2022, 11:00
U Litavky

FK Příbram

(1 : 2)

3. kolo, U19 - starší dorost A 2022/2023

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Gothard – Krejčí, Kocman, Ungerman, Zapletal (60. Šimon) – Bačinský (70. Čížek), Kulhavý, Atsuta (70. Šelicha) – Vais (29. Škoch), Mikeš (60. Magdi), Uher

• Branky: 1.Lojín – 8. Uher, 38. Atsuta, 56. Kocman, 64. Atsuta , ŽK: , ČK: 26. Ungerman Rozhodčí: .
Inkasovaný gól v první minutě, vyrovnání, chycená penalta, červená karta a obrat. Divoký zápas, který jsme i přes početní oslabení zvládli po velmi dobrém výkonu vítězně.

Hodnocení trenéra:

Trenér Tomáš Kulvajt po utkání řekl:

"Popravdě jsem takto divoký průběh zápasu snad ještě nezažil. Inkasovat v první minutě, vyrovnat, přežít penaltu a v deseti otočit zápas je nevšední a na jakékoliv úrovni něco mimořádného. S úvody zápasů máme evidentně problémy a je to podnět k zamyšlení, na druhou stranu před kluky smekám, jak zápas i v početním oslabení zvládli ve vysoké kvalitě i tempu. Domácí jsme od vyloučení nepustili do vážnější šance a naopak jsme je svou aktivitou zaměstnávali tak, že konečný výsledek mohl být v náš prospěch mnohem výraznější. Za první tři body jsem samozřejmě rád a věřím, že na kvalitní hru ve druhém poločasu navážeme i v dalších zápasech."