V Chrudimi se nám podařilo vyrovnat, tři body ale nakonec zůstávají domácím.

(1:1)

11. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2022/23

Floder – Hašek, Jančura, Míka, Skwarczek (89. Harušťák), Koželuh – Záviška, Řezníček (C), Kejř (85. Kesner), Vrána (70. Juliš) – Firbacher (70. Jedlička).

Šťovíček – Svoboda (59. Šebrle), Peterka (C), Piroch, Ullman, Hrubeš (83. Moulis), Barac (83. Huf), Havelka, Kim (70. Adediran), Buchvaldek, Matějka.

• Branky: 23. Záviška, 74. Jedlička – 30. Buchvaldek, ŽK: 34. Firbacher, 66. Koželuh – 28. Rada (trenér), 64. Ullman, 90+3. Piroch, ČK: 30. Rada, 77. Matějka, Rozhodčí: Všetečka – Mokrusch, Černoevič, Střely na bránu: 3:4, Střely mimo: 3:4, Rohy: 4:3.
  • Diváci: 1020
FK Dukla Praha se v jedenáctém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY představila na půdě Chrudimi. Ta se před zápasem nacházela jen o místo pod Pražským celkem. První branku slavili domácí, prosadil se Jan Záviška. Ve 30. minutě krásnou střelou z volného kopu vyrovnal Lukáš Buchvaldek a stanovil poločasové skóre na 1:1. Ve druhém poločase se prosadil chrudimský Tomáš Jedlička a zápas tak nakonec skončil 2:1 pro domácí.

Jiří Vágner (FK Dukla):

Nechali jsme to tady úplně hloupě sami. Špatně jsme vstoupili do zápasu a vydrželo nám to až do 30. minuty. Pak jsme dali gól, což nás nakoplo zpátky. Předtím jsme dostali hodně hloupý gól, to se ale někdy stane. My ale jednoznačně musíme dělat víc proto, abychom zvítězili. Ve druhé půli jsme byli lepší, ale chyběla nám ta finální část. I za stavu 1:1 ale musíme hrát dobře dozadu. Jejich druhý gól padl, když jsme na lajně nedostoupili hráče. Chtěli jsme zvítězit, to se nám ale nepodařilo, takže nemůžu být spokojený. Musíme získat všechny body doma s Táborskem.