Atraktivní fotbal, spousta šancí i červená karta. Dukla z Olomouce veze bod

(2:1)

9. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2022/23

Digaňa – Slavíček (81. Fiala), Bednár, Vepřek (C), Sláma – Spáčil, Grygar – Slaměna (46. Grečmal) – Matoušek, Zlatohlávek, Šíp (68. Galus).

Šťovíček – Barac, Piroch, Holiš – Ullman, Buchvaldek (90+3. F. Matoušek), Peterka (C), Hrubeš – Matějka (81. Havelka), Kim (90+3. Moulis), Šebrle (72. Adediran).

• Branky: 8. Šíp, 21. Matoušek - 18. Piroch, 74. Matějka , ŽK: 88. Grygar - 45+1. Piroch, 56. Kim Seung-Bin, 90. Peterka, ČK: 62. Holiš , Rozhodčí: Černý – Dresler, Mikeska, Střely na bránu: 13:11, Střely mimo: 10:6, Rohy: 1:8.
V rámci devátého kola FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY se Dukla představila v Olomouci na půdě B týmu Sigmy. Domácí šli v 9. minutě do vedení, když se trefil Jáchym Šíp. Zásluhou Jiřího Pirocha se však Dukle v 18. minutě podařilo srovnat. O tři minuty později si vzala Olomouc vedení zpět a do šaten se šlo za stavu 2:1. V druhém poločase jsme nejprve viděli červenou kartu a nakonec i srovnání z nohy Lukáše Matějky. Zápas tak nakonec skončil nerozhodně 2:2.