Matějka sestřelil Vlašim, je nejlepším střelcem ligy a Dukla má všechny body

8. kolo, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2022/23

FC Sellier & Bellot Vlašim

Šťovíček – Peterka, Piroch, V. Svoboda, Ullman – Quadri Adediran (63. Kim Seung Bin), Havelka (72. Barac), Uhlíř, Kozel (85. Moulis), Šebrle (63. Buchvaldek) – Matějka (85. Huf).

Vágner – Hošek, Kulhánek, Lehoczki, Halinský – Rigo, Zinhasovič – Smejkal, Suchan, Horský – Svoboda.

• Branky: 66. Matějka (pen.), 79. Matějka, ŽK: 20. Uhlíř – 33. Zinhasović, Rozhodčí: Petřík – Kotalík, Černoevič, Střely na bránu: 5:1, Střely mimo: 9:6, Držení míče (v procentech): 49:51.
  • Diváci: 495
Když se po první půli šlo do šaten za bezbrankového stavu, mnozí fanoušci na tribunách se obávali další ztráty bodů. Všechny obavy ale v druhém poločasu rozptýlil Lukáš Matějka. Nejprve proměnil penaltu a poté vstřelil ještě gól ze hry. Dukla si vedení v závěru pohlídala a připisuje si důležité body.