Dukla suverénně porazila Chrudim

Přípravné zápasy 2022/2023 A tým

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Floder - Řezníček, Kodýdek, šejvl, Kesner, Průcha, Látal, Juliš, Koželuh, Harušťák, Jedlička.

Náhradníci: Mach - Kejř, Bauer, Hašek, Kadrmas, Vít, Sedlák, Gregovský.

Sestava hosté:

Rada - Barac, Piroch, Konan - Souček, Peterka - Ullman, Havelka, Moulis - Bin, Červenka

Náhradníci: Čtvrtečka - Uhlíř, Šebrle, Matoušek, Hrubeš, Holiš, Matějka, Svoboda, Kozel, Hodek, Buchvaldek.

• Branky: 22. Moulis, 50. Moulis, 67. Šebrle, 78. Hrubeš
Do dnešního zápasu Dukla v přípravě ještě nevyhrála. Za tím se ale udělala tlustá čára v podobě výhry 4:0 nad Chrudimí. Dukla hrála poprvé zápas s týmem ze své ligy a připisuje si první výhru v přípravě.

Hodnocení trenéra:

Petr Rada (FK Dukla): V téhle fázi je důležité, že jsme vyhráli. Hráli jsme proti týmu ze stejné ligy, protočili jsme hráče, protože jsme ještě stále v určité zátěži. Byly tam samozřejmě nedostatky jak v první půli, tak i v druhé. To částečně pramení i z té únavy v přípravě. Pořád ale máme na čem pracovat, soupeř za stavu 0:0 dokázal pohrozit z rohových kopů. Myslím, že výsledek 4:0 je až moc, i když jsme měli ještě další 2 šance, soupeř ale také mohl skórovat. V téhle fázi přípravy nám zápas splnil to, co jsme chtěli. Všichni hráči se vystřídali, nikdo se nám nezranil, takže v neděli mají hráči zasloužené volno a jedeme dál. Jsme v polovině přípravy, teď máme ještě 3 ligové soupeře – Pardubice, Hradec a Teplice. Trochu nás pozlobilo hřiště, se kterým jsem nebyl spokojený a kvůli tomu nám nevyšly některé akce. Ale to penzum práce, které jsme odvedli, s tím jsem spokojený.