Dukla v přípravě podlehla Dynamu

Přípravné zápasy 2022/2023 A tým

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Janáček – Králik, Broukal, Švec, Čolić, Hais, Zajíc, Hellebrand, Penner, Sladký, Skovajsa.

Náhradníci: Šípoš – Havel, Krch, J. Matoušek, Čavoš, Potočný, Čoudek, Vais.

Sestava hosté:

Čtvrtečka – Svoboda, Holiš, Piroch, Souček, Moulis, Ullman, Peterka, Buchvaldek, Kim, Červenka.

Náhradníci: Šťovíček – Uhlíř, Šebrle, Matoušek, Hrubeš, Matějka, Kozel, Hodek, Barac, Konan.

• Branky: 18. Hais, 83. Čoudek, 89. J. Matoušek – 2. Buchvaldek
  • Diváci: 290
Ani druhý přípravný zápas Dukla nedokázala dotáhnout do vítězného konce. Naším jediným střelcem byl Lukáš Buchvaldek.

Hodnocení trenéra:

Petr Rada (FK Dukla Praha): Jsem celkem spokojený. Byly tam pasáže, kdy někteří naši hráči nebyli aktivní, ale v druhém poločase jsem byl spokojený. Měli jsme se ale dostat do vedení, byly tam dvě velké šance. Potom ke konci mladí hráči vyřešili zbytečně situace tak, jak se to sedm minut před koncem řešit nedá. Těžký balón na mladého kluka, možná už z toho byla penalta, potom z rohu jsme ale gól stejně dostali. Ale je dobře, že hrajeme s těmito těžkými prvoligovými týmy, jedině na nich si ověříme, jak se hraje liga. Prohra mrzí, ale jedeme dál.