U14: O vítězství nad Neratovicemi rozhodly první 3 minuty druhého poločasu

22. kolo, U14 - starší žáci B 2021/2022

FK Spolana Neratovice

Sestava domácí:

Tretyakov – Novák, Kuntoš, Ford (31. Čurda), Syneček – Ford, Slabý (31. Hovadík), Sixta – Habrych (41. Weiss), Nový (41. Zavadil), Herálecký (41. Drašnar)

Sestava hosté:

Znamenáček - Balaba, Januška, Korbelář, Kučera (52. Churavý), Kalina, Hartl, Lisec, Kundrát, Dedera, Seifert (41. Květoň)

• Branky: 26. Nový, 41. Čurda, 42., 43. Zavadil, 66. Drašnar, 79. Sixta – 77. Květoň ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Poslední zápas druhé poloviny sezóny jsme na domácím hřišti sehráli s týmem z Neratovic. Utkání jsme úspěšně zvládli a nyní se již chystáme na baráž o ligovou soutěž, ve které se potkáme s týmem Jablonce.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Začátek zápasu byl z naší strany trochu nervózní, ale to se postupem hry změnilo a kluci se dokázali s tempem Neratovic srovnat. Ty začali velmi aktivně a bylo vidět, že nám nedají nic zadarmo. Hra byla vyrovnaná z obou stran, ale nikdo neměl žádnou větší příležitost skórovat. První poločas skončil naším jednobrankovým vedením, díky proměněnému pokutovému kopu. O našem úspěchu v zápase rozhodly první 3 minuty druhého poločasu, kdy jsme dokázali vstřelit tři branky a na to již kluci z Neratovic nedokázali reagovat. V utkání se povedlo klukům spoustu dobrých věcí a jejich hra byla od začátku týmová.“