U14: Déjà vu s Karlovými Vary

20. kolo, U14 - starší žáci B 2021/2022

FC Karlovy Vary B

Sestava domácí:

Tretyakov – Čurda, Kuntoš, Ford, Novák – Čvirk, Slabý, Sixta – Hovadík (41. Habrych) (60. Kindl), Sharygo (41. Nový), Drašnar

Sestava hosté:

Baranovský - Trojan, Vegricht, Koudele, Komárek (72. Levý), Bartoš, Slepička (41. Drda), Jung (72. Havránek), Mikeš, Batista, Ševc

• Branky: 12., 37., 60. Drašnar, 67. Nový, 77. Čurda - 27. Vegricht, 45. Komárek , ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Do Ruzyně o víkendu přijeli kluci z Karlových Varů. Věděli jsme, že to nebude jednoduchý zápas, protože karlovarští dokázali v předchozím kole porazit tým z Ústí nad Labem.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: „Věděli jsme, že Vary budou hrát od začátku aktivně a budou nepříjemní v napadání. To se potvrdilo, ale kluci se s tím dokázali vyrovnat a svojí aktivitou a dobrou kombinací v první půli hráli převážně na polovině soupeře. Druhá polovina se nám již tak herně nepodařila a další branky jsme vstřelili po chybách karlovarských kluků. Celý zápas se nesl v duchu osobních soubojů, sprintových náběhů, ale také přílišném přidržování míče. Ale i tak zaslouží kluci pochválit za předvedený výkon.“