U14: Proti Sokolovu se nám výsledkově dařilo, ale fotbalově nikoliv

14. kolo, U14 - starší žáci B 2021/2022

FK Baník Sokolov

Sestava domácí:

Častvaj – Novák, Kuntoš, Kindl, Sharygo (41. Habrych) – Čurda (62. Lindauer), Ford, Sixta – Slabý, Nový, Drašnar

Sestava hosté:

Bertleman, Stolec, Liška, hudlický, Randa, Machtl, Kuneš, Holovijčuk, Jankovský, Zinner (53. Čížek), Feitl (53. Kornatovský)

• Branky: 9., 28., 33., 62. Nový, 45. Drašnar, 56. Hudlický (vl.), 79. Holovijčuk , ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Do areálu na Ruzyni k nám k prvnímu domácímu zápasu zavítali kluci ze Sokolova. I v tomto utkání jsme potvrdili naši střeleckou formu, ovšem kombinačně se nám již tolik nedařilo.

Hodnocení trenéra:

Trenér Pavel Papež po zápase řekl: "Zápas se nám úplně dobře herně nevydařil, ale gólové akce byly povedené. Jsem rád, že se klukům daří střelecky a není tak znát absence zraněného Jakuba Zavadila, našeho nejlepšího střelce".