O našem vítězství v Litvínově jsme rozhodli ve druhém poločasu

24.04.2022, 10:15
hř. Lomská

FK Litvínov

(0 : 0)

22. kolo, U19 - starší dorost A 2021/2022

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

Spilka – Ulman, Škoch, Löffler, Bartošek – Krenciv, Břeh (70. Šelicha), Nikl – Hübl (70. Hendrych), Bohatý (58. Sabo), Magdi (58. Novotný)

• Branky: 65. Břeh, 78. Sabo, ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Na dobře připraveném trávníku v Litvínově jsme zápas zvládli vítězně.

Hodnocení trenéra:

Trenér Kulvajt po "povinném" vítězství již vyhlíží další dva zápasy. "Hrát proti poslednímu týmu tabulky  obvykle přináší velká očekávání. Přehrát dobře bránící hluboký blok však není jednoduché na jakékoli úrovni. Zápas byl o trpělivosti, ale zároveň i o obezřetnosti a to jsme naplnili do puntíku. Za vítězství jsme rádi a začínáme se připravovat na dva velmi náročné zápasy proti B týmům Mladé Boleslavi a Hradce Králové, které s cílem zachránit své týmy v soutěži výrazně pozměnili své soupisky pro jarní část sezóny a zápasy hrají s hráči, kteří ještě na podzim hráli celostátní dorosteneckou soutěž."