30.04.2022, 10:30

18. kolo, 1.liga mladších žákyň Čechy 2021/22

TJ Sokol Třebeš

Sestava domácí:

Roubíčková - Gajzlerová, Voříšková, Osvaldová, Ziková, Veselá, Kalinová, Kolingerová, Havránková

Sestava hosté:

• Branky: 13. Veselá, 21. Gajzlerová, 29. Havránková, 53. Gajzlerová, 56. Havránková, 66. Gajzlerová

Hodnocení trenéra:

Tomáš Zábojník, hlavní trenér: “Naše holky si od prvních minut vytvořily jasnou herní převahu. V zápase se objevovaly pěkné kombinace a přenášení hry, na čemž poslední týdny v tréninkovém procesu pracujeme. Soupeř hodně bránil, ale nabádali jsme holky k trpělivosti. Ve 13. minutě pak po úniku do otevřené a rozhozené obrany propálila brankářku Veselá a po druhé brance Gajzlerové získaly holky ještě více potřebné sebevědomí a klid na kopačky. Nutno také říct, že nás dvakrát podržela naše gólmanka Anička Roubíčková, která v první půli vychytala dva nájezdy soupeřek na naší branku. Všechny hráčky zaslouží velkou pochvalu za předvedenou hru. Tohle je určitě styl, kterým se chceme prezentovat. Bojujeme jen se sebevědomím některých hráček, ale je to na dobré cestě. Holky si pak navíc ještě v neděli sebevědomí mohly zvednout o to víc, když porazily kluky z Bílé Hory a připsaly si první výhru v klučičí soutěži. Za týden se představíme v Plzni.“