Prohra o tři góly. Pardubice byly v přípravě nad naše síly

29.01.2022, 14:00

FK Pardubice

Přípravné zápasy 2021/2022 A tým

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Markovič (46. Letáček) – Kostka (58. Halász), Hranáč, Pojezný (46. Čihák), Čelůstka (46. Toml) – Jeřábek (58. Červ) – Rayan (46. Vacek), Tischler (72. Sychra), Solil (72. Vít), Lupač (46. Rezek) – Huf (46. Matějka).

Sestava hosté:

Rada – Souček, Kulhánek, Konan, Barac – Hrubeš (75. Matoušek), Peterka, Kozel (75. Šebrle), Bin, Buchvaldek – Adediran.

• Branky: 7. Solil, 17. Huf, 48. Toml, 74. Sychra – 76. Šebrle. Rozhodčí: Raplík – Vodrážka, Slavíček.
Prvoligové Pardubice, pro které byl zápas s námi generálkou na ligu, nám uštědřily nejvyšší porážku v zimní přípravě. Porazily nás 4:1, jediný gól Dukly dal ve druhé půli Štěpán Šebrle.

Hodnocení trenéra:

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Co se týče kondičního hlediska, tak v něm utkání účel splnilo. Podobně jako v úterý v Boleslavi jsme vytížili ty hráče, které jsme potřebovali. Nic to ale nemění na tom, že jsme prohráli poměrně vysokým rozdílem. Pořád se nám opakují stejné chyby. Pokud se to nezmění, tak nás tenhle problém bude stát body s jakýmkoliv soupeřem. Jsme málo důrazní a agresivní v obou šestnáctkách, ale i ve středu pole. Utkání nám v tomhle směru nastavilo další zrcadlo.“