Dukla na závěr soustředění jasně porazila třetiligový Písek

22.01.2022, 10:15
Písek

FC Písek

Přípravné zápasy 2021/2022 A tým

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté:

1. poločas: Rada – Barac, Kozma, Konan, Kovernikov – Cienciala, Uhlíř, Jeřábek, Šebrle (20. Bin) – Hrubeš, Hodek.

2. poločas: Reichl – Barac, Piroch, Kulhánek, Souček – Peterka, Kozel, Buchvaldek – Adediran, Pázler, Bin.

• Branky: 11. Cienciala, 47. Bin, 50. Adediran, 73. Buchvaldek.
Jeden gól v první půli, tři ve druhé a jasné vítězství 4:0. Dukla zakončila soustředění na jihu Čech výhrou nad tamním FC Písek po gólech Ciencialy, Bina, Adedirana a Buchvaldka.

Hodnocení trenéra:

Vít Vrtělka (asistent trenéra Dukly): „Zápas splnil kondiční záměr. Vytížili jsme všechny hráče a připsali si vysoké vítězství, i když v první půli se hrál celkem vyrovnaný fotbal. Měli jsme tu na soustředění výborné podmínky, všechno po ruce. Jsme rádi, že se nám vyhýbají zranění. Šebrle sice dnes nedohrál, ale není to nic vážného.“