Dukla v Tipsport lize s Bohemians 1905 těsně prohrála

Přípravné zápasy 2021/2022 A tým

Bohemians 1905

Sestava domácí:

1. poločas: Reichl – Matoušek, Kulhánek, Konan, Souček – Bin, Kozel, Kozma, Šebrle – Buchvaldek – Adediran.

2. poločas: Reichl – Ludvíček, Piroch, Kovernikov, Ciencala – Barac, Peterka, Jeřábek, Hrubeš – Uhlíř – Hodek.

Sestava hosté:

1. poločas: Bačkovský – Hašek, Köstl, Nazarov, Granečný – Novák, Nový, Mareček, Fulnek – Koubek, Keita.

2. poločas: Bačkovský – Vala, Krch, Křapka, Granečný (66. Vondra) – Květ, Nazarov (66. Chramosta), Jindřišek, Kovařík – Ugwu, Beran.

• Branky: 35. Nový. Rozhodčí: Opočenský – Machač, Černoevič.
Po vítězství nad Jabloncem jsme tentokrát v další konfrontaci s prvoligovým soupeřem v zimní Tipsport lize neuspěli. Proti Bohemians 1905 jsme prohráli těsně 0:1. Nejblíže ke gólu měl obránce Artem Kovernikov, který ve druhé půli trefil tyč.

Hodnocení trenéra:

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Dobrá příprava s kvalitním soupeřem. Hráli jsme slušně, i když jsme měli málo situací v pokutovém území a minimum šancí. To je mínus. Jsem ale spokojený s tím, jak mladí kluci odehráli druhý poločas. Dostávají od nás šanci nastoupit a oťukat se v dospělém fotbale. Už se těším na sobotu, kdy hrajeme s béčkem Sparty. Bude to trochu jiný zápas, je to tým z naší soutěže. Snad navážeme na herní stránku, kterou se na tomto turnaji prezentujeme.“