Na úvod nového roku vítězství! Dukla v Tipsport lize porazila Jablonec

FK Jablonec

2:3

(1:3)

Přípravné zápasy 2021/2022 A tým

1. poločas: Hrubý – Holík, Zelený, Kubista, Krob – Hübschman – Pleštil, Kratochvíl, Werani, Pilař – Ikaunieks
2. poločas: Hrubý – Štěpánek, Martinec, Zelený, Surzyn – Považanec, Malínský, Vaníček, Smejkal, Nikrýn – Torfiq

1. poločas: Rada – Ludvíček, Piroch, Konan, Souček – Peterka, Barac, Hrubeš, Bin, Buchvaldek – Adediran
2. poločas: Rada – Matoušek, Kulhánek, Konan, Kovernikov – Hrubeš, Jeřábek, Kozma, Šebrle – Kozel – Hodek

• Branky: 10. Ikaunieks, 75. Nikrýn – 6. Adediran, 22. Bin, 45. Buchvaldek (pen.), ŽK: Holík – Kozel. Střely na bránu: 3:4. Střely mimo: 10:1. Rohy: 7:2. Držení míče (v procentech): 57:43.
První zápas v roce 2022 znamenal pro Duklu plný bodový zisk. Na neutrálním hřišti v Horních Počernicích jsme na úvod zimní Tipsport ligy porazili prvoligový Jablonec 3:2, když naše góly dali Quadri Adediran, Kim Seung Bin a Lukáš Buchvaldek z penalty.

Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Výhru nepřeceňujeme. Jsem rád, že se nám nikdo nezranil. Dali jsme prostor mladým klukům, hlavně ve druhé půli byla až na pár výjimek sestava hodně omlazená. Kvalitou nebyla tak dobrá jako ta první, ale to není podstatné. Makáme dál. Příští týden nás čekají další dva zápasy.“