U14 po vcelku vyrovnaném utkání podlehla Unionu Berlin

U14 - starší žáci B 2021/2022

1. FC Union Berlin

Sestava domácí:

Krouza - Sharygo, Kuntoš, Kindl, Novák - Lindauer (41. Ford), Slabý (41. Herálecký), Čvirk - Drašnar (41. Častvaj), Zavadil, Weiss (41. Syneček)

Sestava hosté:

Katz (41. Welsand) - Boenkl (41. Pagel), Heidrich, Langer, Gebel (65. Boenkl) - Barry, Hartel (41. Dedelow), Malzahn - Ndiogou (41. Ludwig), Kanderm (41. Kischke), Ghopo

• Branky: 5. Weiss, 39. Drašnar - 8. Langer, 14. Ndiogou (pen.), 28. Ghopo, 29. Boenkl ŽK: bez karet, ČK: bez karet, Rozhodčí: Chrenko Pavel - Kabourek Jiří, Řeháček Marek.
  • Diváci: 25
Po dlouhé době se naši žáci utkali také se zahraničním družstvem. Unionu Berlin byli vcelku vyrovnaným soupeřem, o výsledku utkání rozhodla přísně nařízená penalta a dva slepené góly Unionu na konci první půlhodiny utkání.

Hodnocení trenéra:

Trenér Unionu Berlín po zápase poděkoval za pozvání DUKLY a suvenýry, které německá výprava od vedení mládežnické akademie DUKLY obdržela.

"Rád bych poděkoval za pozvání do Prahy. Mnohokrát děkuji, že jsme zde mohli hrát. Hra byla velmi roztříštěná, po dvou namáhavých zápasech v předchozích dnech jsme byli velice unaveni. Nicméně musím říct, že jsme si stanovili za cíl širší záběr, hráli se zanícením a velkým nasazením. Ve fotbale ne vždy všechno vyjde. Počkáme a uvidíme.V podstatě jsme však spokojeni.Ještě jednou mnohokrát děkuji." (překlad: Marika Alblová a Miroslava Chládková)

Video s domácím trenérem Pavlem Papežem nebylo možné natočit, protože musel ze zápasu zpět ke svému hlavnímu náročnému povolání učitele. K zápasu s Unionem Berlín se však vyjádřil po sobotním utkání U14 v Neratovicích.